Swatka z Internetu - portale matrymonialne w Polsce


Buziak.pl

https://buziak.pl/

Buziak to portal randkowy, w którym nie tylko można znaleźć „drugą połówkę”, ale również oceniać poznane przez niego osoby. Co ciekawe, nie ma tu parytetów – panie mają wszystko za darmo, ale panowie w bezpłatnej wersji konta otrzymują ograniczone możliwości. Mogą jednak zdecydować się na wykupienie obsługi Premium – wynosi ok. 6 zł miesięcznie przy opcji półrocznej lub na 1 miesiąc tylko 15 zł. Obojętnie od rodzaju kotna, każdy użytkownik dostaje możliwość sprawdzenia, kto oglądał jego profil, gromadzić listę ulubionych użytkowników/użytkowniczek, a także dodawać pliki z YouTube i innych serwisów. Wśród internautów i internautek Buziak.pl opinie ma doskonałe, co zachęca, aby spróbować znaleźć na nim pokrewną duszę.

Swatka z Internetu - portale matrymonialne w Polsce

Buziak.pl

40latki.pl

http://www.40latki.pl/

Jak podają twórcy serwisu „W przeciwieństwie do portali randkowych czy serwisów dla singli, Nasz portal nie ma na celu sztucznego dobierania w pary. Nasz portal jest serwisem dla osób powyżej 40-go roku życia, którzy chcą prowadzić aktywne życie towarzyskie, flirtować i poznawać nowe osoby. Pragniemy, aby każdy użytkownik Naszego portalu traktował swój profil jak wizytówkę, a nie jak profil osoby na portalu, która poszukuje miłości czy randki.”. Dzięki temu można poznać pokrewne dusze do wspólnego spędzania wolnego czasu, wyjazdów na wycieczki i podobnych aktywności. Funkcjonalności portalu to: wysyłanie wiadomości, tablica postów i komentarzy na wzór tej z popularnego portalu społecznościowego, znajomi, wyróżnienia profilu, możliwość modyfikacji wyglądu profilu, prezentowanie swoich danych, opis dla profilu, możliwość wstawiania dynamicznych cytatów, zdjęcia bez ograniczeń i inne.

Zobacz również:

  • Twitter się sypie. Musk wystraszył pracowników
Swatka z Internetu - portale matrymonialne w Polsce

40latki.pl

Przeznaczeni.pl

http://www.przeznaczeni.pl/

Portal randkowy różniących się od innych tym, że dedykowany jest osobom wyznającym wartości katolickie. Spotkać można jednak nie tylko takie – o czym świadczą liczne wpisy w sieci rozgoryczonych użytkowniczek. Istnieją w nim trzy rodzaje Kont: Konto Podstawowe, Konto Premium oraz Konto Premium VIP. Konto darmowe umożliwia tylko przeglądanie osób, bez możliwość filtrowania po miastach/regionach, itp. Jeśli chce się do kogoś napisać, wymagane jest konto Premium, a gdy ma się Konto Premium VIP, można otrzymywać wiadomości od osób mających darmowe. Niestety, nie ma o tym żadnej informacji na stronie głównej, a w regulaminie dostaje się tylko informacje o trzech rodzajach kont bez wymienienia ich funkcjonalności – te istotne informacje są udostępniane dopiero za założeniu konta i zalogowaniu się na nie. Niezbyt to uczciwe. Co więcej, nie można wykupić kotna na miesiąc, aby swobodnie je przetestować. Są jedynie dwie opcje – na 12 miesięcy lub na zawsze. Premium na rok to 99 PLN, na zawsze 149 PLN, VIP – 124 PLN rocznie oraz 169 dożywotnio. Co dla wielu osób zaskakujące, brak rezygnacji z danego rodzaju konta nie spowoduje jego automatycznego wygaśnięcia, ale automatyczne przedłużenie, co wiąże się z kolejnymi opłatami.

Swatka z Internetu - portale matrymonialne w Polsce

Przeznaczeni.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: