Sweex prezentuje nowe pokrowce na tablety

Jeśli szukacie pokrowca na swój tablet (lub niewielkiego notebooka), powinniście zainteresować się nowymi produktami firmy Sweex, która wprowadziła do oferty 3 nowe neoprenowe etui, pasujące np. na iPada i inne tablety z 10-calowymi ekranami. Produkty są już dostępne w Polsce.

Sweex prezentuje nowe pokrowce na tablety

Pokrowce Sweex

Sweex zapewnia, że pokrowce zapewniają skuteczną ochronę przed wilgocią, zarysowaniami i drobnymi urazami mechanicznymi - przed konsekwencjami upadku z metra neopren tabletu raczej nie zabezpieczy, ale przed poobijaniem się w plecaku i zalaniem cieknącą z butelki wodą powinien ochronić urządzenie bez problemu.

Sweex oferuje trzy wersje swojego pokrowca - dwie (SA130 i SA132) są dwustronne, dzięki czemu kupując jeden egzemplarz mamy do dyspozycji dwie wersje kolorystyczne (czerwono/szarą i czarno/szarą). Model SA133 jest czarny, a dodatkowo ma zamek błyskawiczny i kieszeń na akcesoria.

Zobacz również:

  • Najlepsze pokrowce i etui dla iPhone 13 mini/13/13 Pro/13 Pro Max

Sweex chwali się, że jego produkty objęte są 2-letnią gwarancją, którą można wydłużyć do 12 lat (więcej informacji można uzyskać odwiedzając stronę internetową Sweex). Cena wszystkich pokrowców jest taka sama - 59 zł.