Świat Vampyra na nowych grafikach przedstawiających Londyn w okresie pandemii grypy

Uznane studio deweloperskie Dontnod i wydawca Focus Home Interactive zaprezentowali dziś nowe grafiki ze swojej gry RPG Vampyr, której akcja rozgrywa się w 1918 r. – w najtrudniejszym okresie pandemii grypy, która zdziesiątkowała liczną ludność Londynu.

Po I wojnie światowej Europa leży w ruinie. Ocalałe miasta pustoszy obca choroba. Rozprzestrzenia się po alejkach i ulicach Londynu, codziennie pozbawiając życia kolejnych ludzi. Aby uniknąć zarażenia, mieszkańcy zamykają się w domach, a na zewnątrz zostają tylko głupcy i święci. Ci, którzy ośmielą się wyjść, padają ofiarą nowych drapieżników, wyspecjalizowanych w walce i groźniejszych niż zaraza – wampirów.

Świat Vampyra na nowych grafikach przedstawiających Londyn w okresie pandemii grypy

Vampyr

Niezauważone przez nikogo wampiry grasują wśród mieszkańców, wtapiając się w tłum kaszlących i jęczących z bólu londyńczyków, którzy usiłują pozbierać się po wojnie. Kiedy miasto tonie w chaosie, można się z łatwością ukryć, lecz jest to zarazem najlepsza w dziejach okazja na wyjście z mroku! Odkryj rozbudowaną sieć poplątanych londyńskich alejek i okrytych mrokiem ulic w trzech nowych grafikach z gry Vampyr, która ukaże się na PS4, Xbox One i PC w 2017 r.

Zobacz również:

  • Dragon Age 4 – kiedy premiera? Gameplay, trailer, ciekawostki. Sprawdź, co już wiemy
Świat Vampyra na nowych grafikach przedstawiających Londyn w okresie pandemii grypy

Vampyr

Usiłując zachować resztki człowieczeństwa, będziesz podejmować decyzje, które ukształtują losy bohatera poszukującego odpowiedzi na mglistych ulicach Londynu. Poznasz mroczną atmosferę XX-wiecznego Londynu. Zagraj udręczoną i potężną postacią wampira, który musi na nowo nauczyć się siebie. Jako naukowiec i potwór najcięższe walki stoczysz we własnej głowie. Wypracuj własny styl walki, używając różnorodnych rodzajów broni i wampirycznych umiejętności, aby pokonać licznych i niezwykłych wrogów. Wybierz swoje przeznaczenie – wybory moralne będą miały wpływ na twoją historię. Czy wampir może zachować człowieczeństwo, skoro musi się żywić krwią ludzi?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: