Świąteczne promocje Plusa dla klientów indywidualnych i firm

Już od 7 listopada dostępne będą nowe promocje Plus Abonament i Plus dla Firm z atrakcyjnymi sprzętami na gwiazdkowe prezenty.

Na święta Plus rozszerza swoją dotychczasową promocję - z abonamentem przez pół roku za darmo - na wszystkie rodzaje ofert głosowych dla klientów indywidualnych i firm. Od teraz można przez sześć miesięcy nie płacić za abonament, niezależnie od jego wysokości. Jest to zarówno oferta dla klientów indywidualnych, jak i małych firm SOHO. Kto może z niej skorzystać? Świąteczna promocja Plus Abonament i Plus dla Firm z abonamentem przez sześć miesięcy za darmo przeznaczona jest dla klientów podpisujących nową umowę, przedłużających dotychczasową lub przenoszących numer. Obowiązuje z każdym wybranym abonamentem i jest dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży. Ponadto uprawnia do rozpoczęcia programu smartDOM, a w ofercie Plus dla Firm do rozpoczęcia Programu smartFIRMA i otrzymywania rabatów na kolejne usługi Plusa, Cyfrowego Polsatu, PlusBanku i oszczędzenia na rachunkach domowych lub firmowych.

Uwaga - w ofertach wielosimowych promocja jest dostępna dla wszystkich ich rodzajów, przy czym benefit dotyczy tylko karty głównej.

Świąteczna oferta to oczywiście także atrakcyjne sprzęty którymi można sprawić prezent sobie i swoim najbliższym. Wśród urządzeń dostępnych w ofercie abonamentowej Plusa do wyboru w sprzedaży ratalnej są między innymi:

  • wyjątkowy zestaw na święta, czyli telewizor Samsung Smart TV 55" UE55NU7452 i smartfon Samsung Galaxy A7 w ofercie Plus Abonament.
  • supertelefon Samsung Galaxy S9+ z 6,2-calowym podwójnie zakrzywionym wyświetlaczem Super AMOLED Infinity i mający 64 GB wbudowanej pamięci i 6 GB RAM w ofercie Plus dla Firm.
  • dwa najnowsze smartfony od HUAWEI z czterema aparatami wspomaganymi sztuczną inteligencją: HUAWEI Mate 20, HUAWEI Mate 20 lite w ofercie Plus Abonament oraz Plus dla Firm.

Oferta Plusa to także zróżnicowany wybór usług dodatkowych: pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM (umożliwiający oglądanie wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, który jest dostępny w cenie abonamentu za 70 zł, a w pozostałych można dokupić), na promocyjnych zasadach klienci mogą też korzystać z serwisu rozrywkowego IPLA, oglądać filmy i seriale dzięki usłudze HBO GO, słuchać muzyki i pobierać utwory z Plus Music. Klienci firmowi mają do wyboru całe portfolio usług wspierających biznes i mogą skorzystać między innymi z takich usług, jak: Doradca Biznesowy, Centralka Firmy, Ochrona Internetu czy Serwis wyświetlacza.