Świąteczne przeboje według bukmacherów

ELSPA (Entertainment and Leisure Software Publishers Association) wspólnie z Ladbrokes, jedną z najpopularniejszych brytyjskich sieci bukmacherskich, opublikowały listę potencjalnych kandydatów na świąteczne przeboje.

Brytyjczycy uwielbiają zakłady bukmacherskie i gotowi są zakładać się niemal o wszystko. Nie powinien dziwić więc fakt, że jedna z największych angielskich sieci bukmacherskich będzie również przyjmować zakłady na najpopularniejsze gry tegorocznego okresu świątecznego. Jest to możliwe wyłącznie dzięki współpracy z ELSPA – stowarzyszeniem skupiającym brytyjskich producentów i dystrybutorów gier komputerowych, które posiada i publikuje miarodajne informacje na temat sprzedaży poszczególnych tytułów na terenie Wielkiej Brytanii. Zakłady obejmują oczywiście wszystkie platformy.

Do niedawna niemal pewnym typem na zwycięzcę świątecznego wyścigu był Pop Idol, teraz jednak najbliższe sukcesu są trzy tytuły z Electronic Arts, za zwycięstwo których bookmacherzy zapłacą w stosunku 3/1 - FIFA Football 2004, Medal of Honour: Rising Sun i Return Of The King. Za zakład stawiający na zwycięstwo The Sims Bustin', bukmacherzy zapłacą w stosunku 4/1, a za Pop Idola w stosunku 5/1. W miarę zbliżania się Bożego narodzenia stawki i tytuły będą ulegać oczywiście zmianie. Poniżej pełna lista kandydatów wraz ze stawkami:

1. FIFA Football 2004 3/1

2. Medal of Honour: Rising Sun 3/1

3. Return Of The King 3/1

4. The Sims Bustin' Out 4/1

5. Pop Idol 5/1

6. Championship Manager 03/04 20/1

7. Harry Potter: Quidditch World Cup 20/1

8. Tony Hawk Underground 20/1

9. Eye Toy: Groove 25/1

10. Manhunt 25/1

11. True Crime: Streets of LA 33/1

12. Mario Kart: Double Dash! 50/1

13. Prince Of Persia: The Sands Of Time 50/1

Aktualne dane:

http://www.ladbrokes.com


Zobacz również