Świąteczne wersje Galaxy Note 20 i Galaxy Z Flip 5G - gdzie kupić?

Samsung zaprezentował właśnie specjalne wersje limitowane swoich flagowców. Świątecznego Galaxy Note 20 oraz Galaxy Z Flip 2 5G nie kupimy w każdym sklepie.

Samsung zaprezentował nowe wersje kolorystyczne dla Galaxy Note 20 oraz Galaxy Z Flip 5G. Zostały one przygotowane specjalnie z okazji zbliżających się świąt.

Samsung Galaxy Note 20 5G oraz Galaxy Z Flip 5G w limitowanych edycjach

Samsung Galaxy Note 20 5G oraz Galaxy Z Flip 5G w limitowanych edycjach

Smartfon Samsung Galaxy Note 20 5G otrzymał czerwoną obudowę, a składany Galaxy Z Flip 2 5G dostępny jest w kolorze białym. Koreańczycy informują, że oba smartfony produkowane są w ograniczonych ilościach. Jedyną różnicą względem klasycznych Galaxy Note 20 5G oraz Galaxy Z Flip 2 5G jest inny kolor obudowy. Podzespoły oraz specyfikacja techniczna pozostały niezmienione.

Samsung Galaxy Note 20 5G dostępny jest aktualnie w czterech wersjach kolorystycznych: miedzianej, zielone, szarej oraz czerwonej, a Galaxy Z Flip 2 w trzech kolorach - szarym, miedzianym oraz białym.

Topowy Galaxy Note 20 Ultra (zapoznaj się z naszą recenzją) nie jest dostępny w limitowanej, świątecznej edycji

Producent informuje, że Galaxy Note 20 w kolorze czerwonym oraz Galaxy Z Flip 2 5G w kolorze białym sprzedawane będą na przestrzeni najbliższych tygodni. Urządzenia trafią do autoryzowanych sklepów Samsung Brand Store. Obecnie można je już zamawiać na terenie Stanów Zjednoczonych. Niedługo powinny pojawić się również w Polsce.

Cena jest identyczna, jak w przypadku klasycznych odmian.

Zobacz, czy Twój smartfon otrzyma Androida 11.

Źródło: therverge.com