Świąteczne wygaszacze ekranu

Prezentujemy kilka programów, które po określonym czasie zamienią standardowy pulpit systemu na bożonarodzeniową grafikę.

Christmas Clock ScreenSaver 1.0

Wygaszacz ekranu z bardzo ładnymi efektami, który wprowadzi nawet największego pracusia w świąteczny nastrój.

Christmas Doves 2.02

Animowany wygaszacz ekranu, który wyświetla wysokiej jakości zdjęcia o tematyce świątecznej. Jednocześnie przez ekran przelatują białe gołębie.

Christmas Moments 2.02

Animowany wygaszacz ekranu, który wyświetla wysokiej jakości zdjęcia o tematyce świątecznej na czarnym tle przelatują gołębie oraz gwiazdy.

Christmas Package 2.0

Pakiet zawiera "śnieżny" pulpit i wygaszacz ekranu o tematyce świątecznej.

Christmas Screensaver 1.0

Wygaszacz ekranu o tematyce świątecznej - Mikołaje, choinki, bałwany, sanie i prezenty to elementy pojawiające się na monitorze. Można również ustawić konkretna grafikę, jako tapetę.

Free Christmas Holidays Screen Saver 1.0

Niedługo rozpoczynają się ferie zimowe, jeżeli chcesz już teraz oderwać się choć na chwilę od pracy i szkoły zainstaluj wygaszacz ekranu, na którym bałwany i narciarze śmigają po monitorze.

Free Christmas Lights ScreenSaver 1.0

Świeca wigilijna jest dobrym motywem w wygaszaczu ekranu, w czasie Bożego Narodzenia. Zobacz jak dobrze jest choć przez chwilę popatrzeć na płomień tworzący niepowtarzalną atmosferę świąt.

Snow & Santa Screensaver 2.0

Wygaszacz ekranu, na którym święty Mikołaj i śnieg odgrywają kluczową rolę - niezastąpiony element do stworzenia na komputerze świątecznej atmosfery.

Snow Desktop 2.0

Ustaw świąteczną tapetę na swoim pulpicie, zobacz jak płatki śniegu przelatują pomiędzy ikonami, a święty Mikołaj szybuje na swoich saniach poprzez ekran.

Snow ScreenSaver

Wygaszacz ekranu zawierający zimową scenerię oraz animowane płatki śniegu i spadające bombki.


Zobacz również