Świąteczny Cyfrowy Giermasz CDP.pl

Kolejna edycja Cyfrowego Giermaszu w cdp.pl to świetna okazja by zaopatrzyć się w gry, e-booki, filmy i audiobooki w niskich cenach! A dla wszytskich którzy zrobią zakupy za co najmniej 39,99 zł czekają audiokomiksy w prezencie!

Święta Bożego Narodzenia już za pasem, więc warto zacząć zaopatrywać się w prezenty, zarówno dla bliskich jak i dla siebie! Najbliższe dwa tygodnie to szalona świąteczna promocja na multimedia cyfrowe z przepastnej oferty cdp.pl! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ w Świątecznym Cyfrowym Giermaszu znajdą się dziesiątki gier, e-booków, filmów oraz audiobooków w cenach niższych nawet o 80%.

Oferta dla graczy będzie zmieniać się co kilka dni, więc warto obserwować promocję by nic nie przegapić. A co Giermasz oferuje na początek? Między innymi serie DiRT i F1 od 9,99 zł, Farming Simulator 2013 za 13,99, Darksiders i Red Faction do -75%, czy przygodówki Daedalic z Deponią na czele w cenach od 7,99 zł!

Świąteczny Cyfrowy Giermasz CDP.pl

W e-bookach spory wybór dla wszystkich zainteresowanych kulisami sportu, m.in. Fifa mafia, Colin McRae Autobiografia legendy WRC czy Phil Jackson. 11 pierścieni do 40% taniej. Poza tym głośnie tytuły ostatnich tygodni jak "Endgame. Wezwanie", wywiad rzeka z Krzysztofem Kowalewskim "Taka zabawna historia", czy kryminał "Wzorzec zbrodni" już od 13,49 zł. Pełną ofertę Świątecznego Cyfrowego Giermaszu znajdziecie tu. Promocja trwa do 28 listopada.