Świątynia Pierwotnego Zła – co na bonus CD?

Na dwa tygodnie przed premierą długo oczekiwanej gry RPG pt. Świątynia Pierwotnego Zła, CD Projekt zdradził zawartość bonusowej płyty.

Świątynia Pierwotnego Zła – co na bonus CD?
Rodzima edycja gry Świątynia Pierwotnego Zła będzie jedną z "najbogatszych" w historii polskiego rynku gier komputerowych. Wśród licznych dodatków znajdzie się także bonusowy dysk zawierający obszerny poradnik do gry w formacie elektronicznym, zestaw 7 modów (m.in. obszerny mod Circle of Eight wprowadzający wiele innowacji i przedmiotów magicznych, mod przywracający ocenzurowane elementy gry (np. dom publiczny), mody wpływające na wygląd interfejsu, poziom trudności itd.) oraz zestaw polskich tapet oraz artów z gry.

Polskie wydanie gry będzie składało się z 2 CD z grą Świątynia Pierwotnego Zła, wspomnianego wcześniej bonus CD, książki "Świątynia Złych Żywiołów", z fabułą bezpośrednio związaną z tą przedstawioną w grze, mapę przedstawiającą świat gry, karta pomocy podręcznej oraz obszernej instrukcji (156 stron) na papierze kredowym.

Zobacz również:

  • Dragon Age 4 – kiedy premiera? Gameplay, trailer, ciekawostki. Sprawdź, co już wiemy

Świątynia Pierwotnego Zła to doskonała gra RPG, której fabuła przeniesie

nas do krainy Flanaess, opanowanej przez mroczny kult wyznający zło. Świątynia bardzo przypomina gry z serii Baldur`s Gate, jednak jest ich twórczym rozwinięciem. Poczynając od 9 różnych możliwości rozpoczęcia gry (w zależności od charakteru wybranej postaci), poprzez zupełnie różne opcje rozmów z napotkanymi postaciami (zależne m.in. od reputacji i inteligencji) a kończąc 15 różnych zakończeniach. Jest to także pierwsza komputerowa gra wykorzystująca zasady Dungeons & Dragons w wersji 3.5!

Gra zostanie wydana na 3 płytach CD w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej. W rodzimej edycji usłyszymy głosy takich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Adam Ferency i Paweł Wawrzecki. Bardzo ważne jest to, że polskie wydanie zawiera wszystkie poprawki i jest pozbawione błędów premierowej wersji angielskiej.

Świątynia Pierwotnego Zła ukaże się na rynku już 19 lutego, a jej cena wyniesie 129,90 zł.

Zwiastun gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1751&sys=gry


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: