Świątynia Pierwotnego Zła – dziś premiera!

Dziś do sklepów w całym kraju trafiła długo oczekiwana i szumnie zapowiadana przez CD Projekt polska edycja gry RPG Temple of Elemental Evil.

Polska edycja Świątynii Pierwotnego Zła wydaje się być jedną z najbogatszych w historii polskiego rynku gier komputerowych. W pudełku z grą znajdziecie: 2 CD z grą Świątynia Pierwotnego Zła, Bonus CD, książkę "Świątynia Złych Żywiołów" (jej fabuła bezpośrednio związaną jest z grą), mapę przedstawiającą świat gry, kartę pomocy podręcznej oraz obszerną instrukcję (156 stron) na papierze kredowym.

Bonusowy dysk CD będzie zawierał obszerny poradnik do gry w formacie elektronicznym, zestaw 7 modów oraz zestaw polskich tapet i artów z gry Wśród dostępnych na płycie modów na szczególną uwagę zasługują dwa - Circle of Eight, wprowadzający wiele innowacji i przedmiotów magicznych, oraz specjalny mod przywracający ocenzurowane elementy gry (np. dom publiczny_.

Gra zostanie wydana w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej.W rodzimej edycji usłyszymy głosy takich aktorów, jak Piotr Fronczewski, Adam Ferency i Paweł Wawrzecki. Bardzo ważne jest to, że polskie wydanie zawiera wszystkie poprawki i jest pozbawione błędów premierowej wersji angielskiej.

Gra jest już dostępna od dziś na terenie całego kraju w cenie 129,90 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1764&sys=gry

Zwiastun gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1751&sys=gry


Zobacz również