Świątynia Pierwotnego Zła - nowe informacje

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami CD Projekt, zdradza kolejne informacje na temat polskiego wydania gry The Temple of Elemental Evil.

Pod koniec stycznia 2004 r. na półki sklepowe w całym kraju trafi gra, o której już teraz mówi się, że zapoczątkuje renesans komputerowych gier fabularnych. Mowa tu oczywiście o Świątyni Pierwotnego Zła - grze, która zagranicą ukazała się pt: The Temple of Elemental Evil.

Tymczasem polski wydawca gry - firma CD Projekt - ujawnił kolejne szczegóły na temat wersji PL. Znamy już nazwiska aktorów, którzy wystąpią w rodzimej edycji gry. Będą to m.in.: Piotr Fronczewski, Adam Ferency i Paweł Wawrzecki. Co więcej, ujawniono także część zawartości pudełka Świątyni Pierwotnego Zła. Polskie wydanie zawierać będzie 2 CD z grą Świątynia Pierwotnego Zła, bonus CD z obszernym poradnikiem do gry i innymi dodatkami, kartę pomocy podręcznej, mapę z obszarem rozgrywki oraz obszerną instrukcję do gry.

Świątynia Pierwotnego Zła ukaże się pod koniec stycznia 2004, w pełnej polskiej wersji językowej i będzie kosztować 129,90 zł.


Zobacz również