Świątynia Pierwotnego Zła – nowe informacje

CD Projekt po raz kolejny przesuwa termin premiery gry Świątynia Pierwotnego Zła, informując jednocześnie o zmianie wyglądu pudełka gry.

Według wcześniejszych zapowiedzi wydawcy, gra miała ukazać się pod koniec stycznia. Teraz data premiery gry została przesunięta na 19 lutego br. - CD Projekt zapewnia, że tym razem jest to już data ostateczna. Jednocześnie wydawca poinformował, że zmianie uległ wizerunek pudełka (poprzedniego nie zaakceptowała firma Atari) i polska wersja gry ukaże się w takim samym pudełku, w jakim ukazała się w innych europejskich krajach.

Wydawca poinformował również, że cała edycja specjalnej limitowanej wersji gry "Biały Kruk" (666 egzemplarzy) znalazła nabywców w ciągu nieco ponad czterdziestu minut od rozpoczęcia zapisów na nią.

Nie zmieniła się za to zawartość polskiego wydania - w pudełku z polską wersją znajdą się 2 płyty CD z grą Świątynia Pierwotnego Zła, bonus CD z muzyką z gry i bardzo rozbudowanym poradnikiem (wzbogaconym o 25 map), książka "Świątynia Złych Żywiołów" (której fabuła bezpośrednio związana jest z grą), mapa przedstawiająca świat gry oraz karta pomocy podręcznej i obszerna instrukcja.

Świątynia Pierwotnego Zła jest grą RPG, której fabuła przeniesie nas do krainy Flanaess, opanowanej przez mroczny kult wyznający zło w jego najczystszej postaci. Gra oferuje ponad 40 godzin rozgrywki, podczas której staniemy oko w oko z ponad setką różnych krwiożerczych potworów.

Świątynia Pierwotnego Zła zostanie wydana w pełnej, profesjonalnej polskiej wersji językowej, a w rodzimej edycji usłyszymy głosy Piotra Fronczewskiego, Adama Ferency i Pawła Wawrzeckiego. Cena tego pakietu wyniesie 129,90 zł.


Zobacz również