Świetne wyniki sprzedaży GTA IV i BioShocka

Przedstawiciele Take Two opublikowali wyniki sprzedaży swoich flagowych tytułów. Trzeba przyznać, że zaprezentowane robią wrażenie. Jedno spojrzenie wystarczy by stwierdzić, że firma ma się bardzo dobrze.

Od niedawna wiemy, ze Take Two musi bronić się przed zakusami zarządu Electronic Arts. Firma prowadzi jednak skuteczną politykę obronną i na propozycje handlowe EA odpowiada własnymi wynikami finansowymi. Teraz firma postanowiła wyjąć asa z rękawa i opublikować liczbę sprzedanych kopii BioShocka i Grand Teft Auto IV. Warto dodać, że wymienione dane dotyczą okresu od momentu premiery do 31 maja br.

Niko zagościł już w ponad 8 milionach domów

Niko zagościł już w ponad 8 milionach domów

Raport wskazuje na bardzo dobrą sprzedaż BioShocka. Wiadomo, że gra do końca maja znalazła aż 2,2 miliona nabywców. Przypomnijmy, że tytuł został wydany w sierpniu zeszłego roku i był dostępny tylko na Xboksa 360 i PC.

Na pierwszym miejscu pozostaje oczywiście wielkie GTA IV. Wiadomo, że gra, która miała swoją premierę 29 kwietnia tego roku, sprzedała się już w liczbie 8 i pół miliona egzemplarzy! To naprawdę świetny wynik zważywszy, że tytuł został wydany tylko na PS3 i Xboksa 360. Wrażenie robi także fakt, iż tylko w pierwszym tygodniu sprzedaży GTA IV zakupiło aż 6 milionów osób.