Świetny film z testem wszystkich wersji iPhone'a. Zobaczcie!

Serwis EverythingApplePro przygotował bardzo interesujący film, na którym porównano działanie wszystkich dotychczas wprowadzonych na rynek modeli iPhone'ów.

Premiera pierwszego iPhone'a miała miejsce 29 czerwca 2007 roku. Z czasem okazało się, że przyszłość będzie należała do tego typu urządzeń, do których nieco później dołączyły także tablety wzorowane na kolejnym świetnym produkcie Apple, czyli iPadzie. 

Obecnie jesteśmy już po prezentacji dwóch nowych iPhone'ów - modeli iPhone 5S i iPhone 5C. W sumie razem z nimi trafiło do tej pory na rynek 8 modeli smartfonów Apple. Użyłem słowa modeli zamiast generacji, gdyż część z nich (np. wspomniany iPhone 5S) była jedynie unowocześnioną wersją poprzednika.

iPhone - zobaczcie, jak to się wszystko zmieniało

Jeżeli jesteś wielbicielem smartfonów Apple, powinno zainteresować Cię, że w serwise YouTube pojawił się właśnie świetny film przygotowany przez serwis EverythingApplePro. Prezentuje on porównanie działania wszystkich wprowadzonych dotychczas na rynek iPhone'ów. Zobaczcie, sądzę, że naprawdę warto: