Święto Trzech Króli 2023: zmiana pracy kurierów - najważniejsze informacje [03.01.2022]

Obawiasz się, że twoja przesyłka nie dojdzie na czas? Zastanawiasz się czy masz jeszcze czas na zakup z dostawą przed świętem znanym jako Objawienie Pańskie? Sprawdzamy, jak wygląda to w poszczególnych firmach kurierskich.

Źródło: Unsplash/Ismael Paramo

W tym roku, Objawienie Pańskie przypada na piątek (6 stycznia). Jest to ustawowo wolny dzień od pracy, tak więc niezależnie od firmy - żaden przewoźnik nie będzie świadczył w tym dniu swoich usług. Pewne usługi mogą jednak funkcjonować w zmienionym trybie już znacznie wcześniej. Warto zastanowić się nad harmonogramem pracy przewoźników - jak zatem pracują kurierzy podczas długiego weekendu?

DHL

DHL
DHL

UPS

UPS

W dniu 6 stycznia wszystkie usługi UPS będą zawieszone. Na ten moment nie pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące dni poprzedzających.

Zobacz również:

  • Poczta Polska oferuje darmową dostawę! Tylko przez weekend, więc warto skorzystać
  • Samsung szaleje i przecenia Galaxy S23 Ultra oraz Galaxy A54 5G [27.03.2023]

Pocztex

Pocztex

W dniu 6 stycznia wszystkie usługi Pocztex będą zawieszone. Na ten moment nie pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące dni poprzedzających.

GLS

GLS
GLS

FedEx

FedEx
FEDEX

DPD

DPD

InPost

InPost

W dniu 6 stycznia wszystkie usługi InPost będą zawieszone. Na ten moment nie pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące dni poprzedzających.

Może zainteresować Cię również: W Lidlu trwa wielka WYPRZEDAŻ! Nawet -50% taniej.