Świętuj Halloween w The Sims 2

Już wkrótce Halloween. Wielu z nas przebierze się za diabły, duchy, wampiry oraz inne monstra i zacznie zabawę ze słynnym "słodycze albo psota" w roli głównej. Dzięki serwisowi fanowskiemu simfantastic2 każdy może wprowadzić Halloween do swojego wirtualnego domu!

Świętuj Halloween w The Sims 2
Portal opublikował w sieci specjalny dodatek The Sims 2 Halloween Pack. Rozszerzenie jest darmowe i można zainstalować je na swa sposoby - przez ściągnięcie i uruchomienie instalatora albo rozpakowanie pakietu zapisanego w formacie .zip/.rar.

Co ważne, wszyscy którzy posiadają polskojęzyczną wersję The Sims 2 muszą użyć drugiego sposobu. Pliki należy wypakować tak jak w przypadku wszystkich tego typu dodatków tzn. do folderu My Documents/EA Games/The Sims 2 Downloads lub Collections.

Halloween Pack znajdziecie wchodząc pod ten adres i klikając na odpowiednią grafikę . Ostrzegamy, że uczyni on życie waszych Simów naprawdę mrocznym. Wśród nowych elementów znajdują się m.in. szkielety, nietoperze, wampirze kły, czaszki, świece, dynie i wiele innych.