Swift 3D LW Plugin z Electric Rain

Wtyczka Swift 3D LW firmy Electric Rain pozwala użytkownikom LightWave 3D eksportować stworzoną zawartość bezpośrednio do formatu Macromedia Flash [SWF] oraz innych formatów wektorowych włącznie z SVG (scalable vector graphics).

LightWave 3D firmy NewTek to jedna z najpopularniejszych aplikacji do modelowania i animowania grafiki trójwymiarowej używana przez projektantów z przemysłu telewizyjnego i filmowego. Wraz z pluginem Swift 3D pracującym zarówno z wersją makową, jak i pecetową programu, LightWave 3D jest w stanie dokładnie renderować skomplikowane modele i zapisywać je jako grafikę wektorową m.in. w formacie Shockwave Flash.

Swift 3D LightWave Plugin został stworzony w oparciu o opracowaną przez firmę Electric Rain technologię renderingu RAViX II, która umożliwia konwersję modeli 3D i animacji do gradientowych obrazów wektorowych 2D oraz zapisanie ich w formatach SWF, AI, EPS i SVG. Najnowsza wersja RAViX II obsługująca Swift 3D LW Plugin, w porównaniu z poprzednią generacją, oferuje szybszy rendering, lepsze opcje eksportu oraz mniejsze rozmiary plików wynikowych. Electric Rain zamierza wydać Swift 3D LW Plugin pod koniec lata bieżącego roku. Cena produktu nie została jeszcze podana.

www.erain.com


Zobacz również