Swobodna wymiana

Dostępny jest już program KaZaA 1.3. Najnowsza wersja klienta tej obecnie bardzo dynamicznie rozwijającej się sieci P2P, umożliwiającą swobodną wymianę plików.

Dostępny jest już program KaZaA 1.3, najnowsza wersja klienta tej obecnie bardzo dynamicznie rozwijającej się sieci P2P, umożliwiającą swobodną wymianę plików za pośrednictwem Internetu. Cechą KaZaA, która przyciąga do sieci dużą liczbę użytkowników, jest wysoki odsetek z powodzeniem pobranych plików oraz możliwość wymiany nie tylko muzyki w formacie MP3, ale również grafiki, programów użytkowych i gier.

Obecna wersja wnosi kilka istotnych udogodnień. Przede wszystkim pozwala uzyskać listę wszystkich plików udostępnianych przez wybranego użytkownika. Poprawiono wydajność wyszukiwarki i dodano opcję określania minimalnej lub maksymalnej wielkości szukanych plików. Osoby, które zdecydowały się udostępniać pliki, mogą określić ilość jednoczesnych pobrań ze swojego komputera, co pozwoli uniknąć zapchania łącza. Rozszerzono również funkcje ochrony prywatności użytkowników.

Program współpracuje z systemami Windows 95, 98, NT, 2000, a do poprawnej pracy funkcji odtwarzacza wymaga zainstalowanego Windows Media Player 6.4 lub wyższego.

Więcej informacji: www.kazaa.com


Zobacz również