Syberia 2 - amerykańska premiera

Z niewielkim opóźnieniem do amerykańskich sklepów trafiła właśnie długo oczekiwana kontynuacja znakomitej gry przygodowej pt. Syberia. Na razie gra jest dostępna tylko w wersji na PC, jej xboxowy klon będzie dostępny w późniejszym terminie.

W Syberii 2, podobnie jak w pierwszej części gry, wcielimy się w Kate Walker, która postanawia porzucić dotychczasowe życie i wraz ze starym konstruktorem maszyn Hansem Voralbergiem i stalowym maszynistą Oscarem wyrusza do serca skutej lodem Syberii.

W porównaniu do pierwszej odsłony gry, która stała się przygodową grą roku 2002, w Syberii 2 poprawiono oprawę graficzną, wzbogacając ją o dodatkowe efekty światła i cienia oraz animacje, które dodadzą życia poszczególnym scenom. W nowej odsłonie gry nie zabraknie również znanych z pierwszej części zagadek logicznych, związanych z wykorzystaniem maszyn, które w Syberii II mają występować seriami.

Na Starym Kontynencie gra będzie dostępna w wersjach na PC i PS2. Data europejskiej premiery 'pecetowej' wersji gry nie jest jeszcze znana. Na naszym serwerze FTP dostępne jest już grywalne demo Syberii.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1780&sys=gry


Zobacz również