Sygate Personal Firewall 5.6 - zapora ogniem stojąca

Ukazała się nowa wersja (5.6) popularnego programu Sygate Personal Firewall, który dzięki intuicyjnemu interfejsowi i dużym możliwościom konfiguracyjnym dobrze chroni komputer przed atakami z sieci. W najnowszej wersji dokonano kilku usprawnień.

Sygate Personal Firewall 5.6  - zapora ogniem stojąca
Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i stanowi skuteczną barierę przed zagrożeniami, zapewniając bezpieczeństwo lokalnego komputera. Program umożliwia wybór pomiędzy 2 trybami aktywacji zabezpieczeń przed atakami z Internetu: automatyczne uruchomienie przy starcie systemu operacyjnego lub manualna aktywacja. Zaletą jest możliwość precyzyjnego wyboru stopnia zaawansowania zabezpieczeń za pomocą kilkunastu predefiniowanych trybów ochrony.

Można np. skonfigurować program tak, aby informował o podejrzanych, nieautoryzowanych próbach dostępu do komputera, jednocześnie zezwalając na wysyłanie pakietów danych wymaganych do poprawnego działania stron WWW lub umożliwiając pobieranie plików z Sieci. Użytkownik jest informowany o atakach lub zagrożeniach przy pomocy czytelnych wykresów. Program oferuje możliwość jednoczesnej współpracy z innymi osobistymi firewallami. W najnowszej wersji poprawiono działanie programu oraz wprowadzono niewielkie poprawki i usunięto drobne błędy.

Zobacz również:

  • Antywirus i VPN w jednej subskrypcji - najlepsze oferty

Zapraszamy do pobrania pliku z naszego serwisu.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.