Symulator Farmy 2013 doczekał się edycji kolekcjonerskiej

Wydawnictwo Techland  poinformowało dziś o tym, co zawierać będzie Edycja Kolekcjonerska Symulatora Farmy 2013. I trzeba przyznać, że zawiera sporo cennych pamiątek.

Gra będzie miała premierę już 15 listopada. Ukaże się w trzech odsłonach: Edycja Standardowa w cenie 59,90 zł,  Złota  za 79,90 zł  oraz Kolekcjonerska  w cenie  159,90 zł. Jak wyjaśnia Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu na rynku polskim z firmy Techland:

Bardzo  cieszymy  się, że po raz kolejny możemy polskim graczom dostarczyć najnowszą odsłonę "farmy", teraz już w wersji 2013. Techland w 2009 roku jako pierwsza firma w Polsce z sukcesem wprowadził  tego typu grę na nasz rodzimy rynek. Tym bardziej uważamy, że po tylu latach fani Symulatora Farmy powinni zostać nagrodzeni Edycją Kolekcjonerską, na miarę największych hitów naszej branży. Udało nam się wejść we współpracę z firmą SIKU, która może poszczycić się jednymi z najlepszych i najdokładniejszych modeli maszyn rolniczych na rynku. Specjalnie dla nas dostarczyła najnowszy model traktora, który miał premierę w lipcu 2012 roku i zdobi naszą okładkę w Złotej Edycji Symulatora Farmy 2013  - Fendt 939 Vario. Model ten w skali 1:32 będzie jedną z głównych atrakcji naszej Edycji Kolekcjonerskiej. Oprócz tego Edycja Kolekcjonerska zawierać będzie darmowy egzemplarz gry  Symulator Farmy: Legendarne Maszyny, plakat, zestaw naklejek oraz koszulkę z logo Symulator Farmy 2013. Mamy nadzieję, że fani będą zadowoleni.

Symulator Farmy_Edycja Kolekcjonerska_Wizualizacja

Symulator Farmy_Edycja Kolekcjonerska_Wizualizacja

Symulator Farmy 2013 to zaawansowany Symulator Rolny, w którym gracze mogą kierować licencjonowanymi pojazdami i wcielić się w rolę farmera, na 3 zróżnicowanych mapach: w Toskanii, Alpach i USA. W najnowszej odsłonie Symulatora Farmy 2013 gracze będą mogli zasiąść za sterami takich licencjonowanych pojazdów jak Fendt, Valtra, Massey Ferguson, Challenger, Fliegl, Horsch, Amazone i wielu innych.

W wersji 2013 wprowadzono również szereg zmian dotyczących pomocników, nowych upraw rolnych i żywego inwentarza. Symulator Farmy 2013 Złota oraz Kolekcjonerska Edycja posiadać będą dodatkowe licencjonowane maszyny rolnicze oraz pełen zestaw historycznych maszyn rolniczych, które dostępne będą jedynie w tych wersjach gry.

A oto najświeższy trailer produkcji: