Symulator Farmy 2014 oraz dodatek Ameryka już 15 maja

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o włączeniu do planu wydawniczego Dodatku Ameryka do najnowszej odsłony Symulatora Farmy 2014 oraz wydania wersji Premium tej gry.

Symulator Farmy 2014 Dodatek Ameryka w cenie 19,90 zł oraz Edycja Premium gry w cenie 59,90 zł będą dostępne na rynku w polskiej wersji językowej już 15 maja. Symulator Farmy to jedna z najlepiej sprzedających się i rozpoznawalnych marek, nie tylko w segmencie symulatorów, ale również w segmencie gier w ogóle. Za produkcję najnowszego wydania Symulatora Farmy 2014 odpowiada polski developer – PlayWay. Niebawem na rynku ukazuje się Dodatek Amerykaoraz jej Edycja Premium. Dodatek Ameryka do Symulatora Farmy 2014 to kolejna mapa, maszyny, uprawy i wiele innych nowości.Sielska, wiejska kraina to idealne miejsce dla wszystkich fanów symulatorów farmy. Gracz ma okazję sprawdzić, jak wraz ze zmianami pór roku zmieniają się farmerskie obowiązki i podejmować kluczowe decyzje zgodnie z rytmem pogody.

Symulator Farmy 2014 oraz dodatek Ameryka już 15 maja

Dodatek Ameryka zwiera:

• Zupełnie nową, obszerną mapęosadzonąw słonecznej Ameryce,z ogromną ilością pól uprawnych;

Zobacz również:

  • Policja w USA musi reklamować się w Internecie

• Ponad 30 dużych maszyn oraz ponad 100 mniejszych;

• Nowe tryby użyźniania gleby biorące pod uwagę jej klasę, wilgotność i wiele innych czynników;

• Dodatkowe licencjonowane pojazdy i maszyny rolnicze;

• Nowe rośliny pod uprawę w tym, ziemniaki, buraki cukrowe i trawa;

• Nowe modele maszyn, w tym samochód 4x4;

• Nowe budynki magazynujące dla zbiorów;

• Usprawniona mechanika oryginalnych i nowych maszyn.

Symulator Farmy 2014 oraz dodatek Ameryka już 15 maja

Symulator Farmy 2014 - Edycja Premium to najbogatsza obecnie wersja Symulatora Farmy 2014 zwierającaZłotą Edycję oraz dodatek Ameryka. Symulator Farmy 2014: Edycja Premium to zaawansowana gra rolnicza, w której gracze mogą kierować licencjonowanymi pojazdami i wcielić się w rolę farmera, realizując tryb kariery lub podczas wolnej gry realizować farmerskie zadania. W najnowszej wersji pojawia się wiele licencjonowanych pojazdów takich znanych marek jak np. John Deere, Lindner, Axis, Krampe, Horsch. Po raz pierwszy w historii symulatorów farmy gracz musi podołać także wyzwaniom niesionym przez kapryśne pory roku i związanym z tym, wymagającym zadaniom. Gra zawiera dodatkową zawartość: DLC z maszynami historycznymi, poradnik cyfrowy, plakat i naklejki.

Gry dostępne w sklepie BoxOffStore:

https://boxoffstore.pl/pl/games/Symulator-Farmy-Dodatek-Ameryka/

https://boxoffstore.pl/pl/games/Symulator-Farmy-2014-Edycja-Premium/

oraz Wirtualny Punkt:

http://www.wirtualnypunkt.pl/symulator_farmy_2014_dodatek_ameryka,0,3542.html