Symulator Farmy 2015 jeszcze w tym roku

Najbardziej uznana marka gier o tematyce rolniczej powraca! 5 grudnia na półki sklepowe trafi najnowsza odsłona Symulatora Farmy!

Symulator Farmy 2015 ukaże się tuż przed Mikołajkami, w dniu 5 grudnia 2014, na platformie PC w cenie 69,90 zł. Ten unikatowy symulator, przeznaczony dla osób w dowolnym wieku, pozwala wcielić się w rolę rolnika i właściciela nowoczesnego gospodarstwa. Obok zatem codziennych prac na roli, na naszych barkach spoczywa zarządzanie całym gospodarstwem, hodowla i handel żywym inwentarzem, a tym razem także – sadownictwo. Ta nowość w serii pozwala nam sadzić drzewka owocowe, pielęgnować je poprzez podcinanie, nawożenie i szczepienie, by ostatecznie dokonywać zbiorów za pomocą specjalnych maszyn.

To jednak nie koniec nowinek, gdyż w Symulatorze Farmy 2015 pojawia się m.in. także roczny cykl upraw oparty na kalendarzu. Co poza tym znajdziemy w najnowszej odsłonie?

- dwie ogromne mapy z dużą ilością pól uprawnych (30 km2, ponad 150 pól)

- prawie 150 oryginalnych maszyn rolniczych w tym traktory, kombajny, przyczepy i headery

- rolnictwo z wieloma uprawami: zboża, rośliny okopowe, zielonka

- rozbudowana hodowla zwierząt: rozmnażanie, sprzedaż, artykuły pochodne jak mleko i jaja

- bardziej zaawansowana technologia, uwzględniająca zmiany gleby podczas prac na polu oraz realistyczną fizykę maszyn – włącznie z ich brudzeniem się i zużywaniem w trakcie pracy

- tryb współpracy dla wielu graczy

- system zadań dodatkowych od sąsiadów i innych graczy