"Symulator Misji na Marsa" i "Symulator Farmy: Legendarne Maszyny" wkrótce

20 września pojawią się na rynku dwa nowe tytuły z serii Niesamowite Maszyny. Będą to: Symulator Farmy: Legendarne Maszyny oraz Symulator Misji na Marsa.

Obie gry będą dostępne w polskiej wersji językowej w cenie 49,90 zł. "Symulator Misji na Marsa" to niesamowita okazja dla pasjonatów wypraw kosmicznych oraz świetna sposobność na indywidualną eksplorację Marsa za  pomocą wiernie odwzorowanego łazika. Gracz ma niepowtarzalną okazję odkrywać tajemnice planety, pobierać próbki skał, wykonywać odwierty czy robić zdjęcia marsjańskim krajobrazom. Misja na Marsa to idealna okazja, aby wziąć udział w akcji poszukiwania wody i życia na czerwonej planecie, szczególnie, że NASA już wysłała na planetę kolejne ekspedycje. Gra zawiera także naukową encyklopedię Marsa wraz z historią podboju planety.

Symulator Misji Na Marsa

Symulator Misji Na Marsa

"Symulator Farmy: Legendarne Maszyny" to kolejna odsłona niezwykle popularnego gatunku "Symulator Farmy". Gracz ma sposobność zarządzania farmą w malowniczej Toskanii lub u podnóża Alp, w czasach wprowadzania maszyn rolniczych na pola upraw.  Ma także możliwość zapoznania się z prawdziwymi maszynami z lat 50, 60 i 70 XX wieku oraz sprawdzenia jak działały tamtejsze traktory, żniwiarki, kombajny i wiele innych maszyn. Gra ma niespotykaną jak do tej pory szczegółową grafikę z wiernie odwzorowanymi maszynami. Gracz może nie tylko prowadzić ówczesne maszyny rolnicze, ale również zbierać plony i hodować zwierzęta.