Symulator Pociągu 2013 - w Polsce od 20 listopada

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest kierować pociągiem, mam dobrą wieść. Symulator Pociągu 2013 w polskiej wersji językowej trafi na półki sklepowe już 20 listopada.

W grze fani odnajdą wiernie odzwierciedlone,  licencjonowane maszyny oraz realistyczne trasy,  które  są wizytówką całej serii. Wśród  lokomotyw znajdą się klasyczne parowe, spalinowe i nowoczesne elektryczne. Każda z nich charakteryzuje się innym stylem prowadzenia, oryginalnymi dźwiękami, kokpitem i  fizyką  jazdy. Są to m.in. ES44AC, SW10, Electrostar, ICE 3 oraz DB 101.

Symulator Pociągu 2013 - w Polsce od 20 listopada

Symulator Pociągu 2013

Trasy dostępne w grze tworzone są na podstawie prawdziwych map. Gracz znajdzie tam m.in. trasę  Monachium-Augsburg, czy Sherman Hill, które przeniosą  realizm na jeszcze wyższy poziom, w pełni symulując obowiązujące w danym miejscu systemy bezpieczeństwa. Na realizm wpływa też silnik gry, który uwzględnia działanie praw fizyki np. niektóre maszyny wyposażone są w system przechyłu, który wyraźnie widać w grze.  Na korzyść wypada również odwzorowanie kabiny, które jest zgodne z rzeczywistymi modelami.

Symulator Pociągu 2013 - w Polsce od 20 listopada

Symulator Pociągu

Jedną z największych nowości jest kompatybilność z platformą Steam Workshop. Usługa  ta pozwala na łatwą wymianę przygotowanych przez graczy tras, lokomotyw i elementów otoczenia stworzonych za pomocą wbudowanego edytora. Symulator Pociągu 2013 będzie dostępny na rynku już 20 listopada w cenie 79,90 zł. Oto oficjlany trailer produkcji:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: