Symulator kozy wkrótce z trybem pozwalającym na wspólną grę

Symulator kozy to absurdalny projekt, który odniósł jednak niebywały sukces. W odpowiedzi na prośby fanów twórcy gry udostępnią wkrótce aktualizację 1.1.

Symulator kozy (Goat Simulator) to, po grze Flappy Bird, kolejny dowód w ostatnich miesiącach na to, jak nieprzewidywalna jest internetowa społeczność. Ten absurdalny projekt Coffee Stain Studios początkowo był formą żartu, lecz okazał się strzałem w dziesiątkę. Tysiące graczy za to, aby móc sterować kozą w świecie pełnym bugów napędzanym trzecią iteracją silnika Unreal płaci aż 10 USD.

Symulator kozy się rozwija

Jak się niedawno dowiedzieliśmy, twórcy gry Symulator kozy nie spoczęli na laurach i szykują się do wprowadzenia kilku znaczących usprawnień dla swojego hitu, które powinny znacznie uatrakcyjnić rozgrywkę. Co prawda nie chodzi tutaj niestety o pełnoprawny tryb wieloosobowy, ale i tak gracze powinni być zadowoleni. Do ich dyspozycji oddane zostaną bowiem następujące nowe elementy:

- tryb split-screen pozwalający na wspólną grę przy podzielonym ekranie

- nowa mapa wielkością zbliżona do obecnej

- nowe grywalne kozy

- nowe zestawy osiągnięć

Aktualizacja gry Symulator kozy nosząca numer 1.1 będzie darmowa. Powinna zostać udostępniona najwcześniej w połowie maja.