Symulator śmigłowca bojowego od Play'a

Firma Play zapowiada premierę symulatora 3D śmigłowca bojowego autorstwa Interactive Vision pt. Gunship – Tank Killer. Gra pojawi się w sklepach prawdopodobnie już 31 maja tego roku.

Gunship – Tank Killer pozwoli graczom zasiąść za sterami śmigłowca bojowego i sprawdzić się w ogniu walki. Podczas rozgrywki będziemy mieli okazję wziąć udział w efektownych pojedynkach powietrznych, 'polowaniach' na czołgi wroga, a także w precyzyjnie zaplanowanych i niebezpiecznych misjach ratunkowych. Podstawowym zadaniem w grze będzie likwidacja niezwykle niebezpiecznej oraz znakomicie zorganizowanej i uzbrojonej organizacji terrorystycznej 'Black November', której działalność może doprowadzić do wojny nuklearnej.

Gunship – Tank Killer powstał w oparciu o silnik graficzny 'Renderware', wykorzystany m.in. do produkcji 'GTA: Vice City'. Symulator trafi do sklepów 31 maja, a w pakiecie z grą znajdziemy także dwie dodatkowe płyty CD z pełnymi wersjami 'Roller Coaster World', 'Internet Cleaner 2004', 'The Rage', 'Jinni Zeala Pinball'. Dodatkowo w pakiecie znajdzie się również 'gra niespodzianka', której tytuł wydawca ujawni wkrótce.

Minimalne wymagania systemowe:

Procesor: Pentium 600

RAM: 256 MB

System: WIN 98/ME/XP

DirectX: 8.1 lub wyższy

Grafika: 32MB

HDD: 650MB


Zobacz również