System Cleaner 5.91c - czyszczanie Windows

W każdym systemie podczas pracy pozostają różne śmieci, niepotrzebne pliki, wpisy w rejestrze. Obciążają one niepotrzebnie Windows i spowalniają jego pracę. Zainstaluj System Cleaner i pozbądź się zbędnych danych.

System Cleaner 5.91c

Możliwości 45% 4
Ergonomia 25% 9
Wersja PL 20% 0
Wygląd 10% 9
Ocena końcowa 100% 5
Cena: 35 dol

Informacje: www.pointstone.com

System Cleaner 5.91c to narzędzie do czyszczenia systemu operacyjnego. Program kasuje niepotrzebne i nieużywane pliki, usuwa skróty do nieistniejących programów, oczyszcza rejestr systemowy. Dba też o bezpieczeństwo użytkownika kontrolując zmiany wprowadzane do Windows przez różne programy, umożliwia zabezpieczanie danych i bezpieczne kasowanie plików.

Menu programu jest czytelnie i proste w obsłudze. Oferowane funkcje zostały podzielone na pięć grup funkcjonalnych. Wydzielone są narzędzia do czyszczenia i naprawy, optymalizujące, bezpieczeństwa, do konfiguracji Windows oraz analizy systemu. Za ich pomocą odnajdziesz niepotrzebne pliki na dysku, skróty i tymczasowe pliki internetowe. Przeskanujesz rejestr w poszukiwaniu uszkodzonych wpisów czy kluczy prowadzących do nieistniejących już aplikacji. Optymalizator zdefragmentuje rejestr i usunie z systemu duplikaty plików.

Aby żadne dane nie dostały się w nieupoważnione ręce System Cleaner skasuje cookies, dane z internetowych formularzy i historię przeglądanych stron. Nie obsługuje jednak wszystkich najpopularniejszych przeglądarek - na przykład Opery czy Chrome. Wyczyści za to listę ostatnio otwieranych plików w systemie, uruchamiane aplikacje oraz utwory odtwarzane w Media Playerze. Pozwala kontrolować aplikacje uruchamiane z systemem operacyjnym oraz ich odinstalowywanie. Szkoda tylko ze nie zawsze można skorzystać z funkcji programu, który wiesza się regularnie na przykład w 64 bitowej wersji Windows 7.

Wersja testowa System Cleanera działa 15 dni i ma ograniczenia funkcjonalne. Nie ma też polskiej wersji językowej.

Pobierz program: System Cleaner 5.91c

Werdykt PC Worlda
Zalety:
- szybkie działanie
- niewielkie obciążenie systemu
- duża skuteczność
Wady:
- brak polskiej wersji językowej
- problemy z prawidłowym funkcjonowaniem
Program prosty w obsłudze i skuteczny. Częste zawieszanie się, dyskwalifikuje program podczas pracy w Windows 7.