System Mechanic 9.5.6.9 - narzędzia serwisowe dla Windows

System operacyjny jest środowiskiem podlegającym nieustannym zmianom. Aby zapewnić bezproblemowe działanie Windows należy dbać o jego bezpieczeństwo, optymalizować i czyścić ze zbędnych elementów, najlepiej za pomocą programu System Mechanic.

System Mechanic 9.5.6.9

System Mechanic 9.5.6.9

System Mechanic to zestaw narzędzi służących do optymalizacji komputera. Program czyści system, eliminuje błędy Windows i zwiększa wydajność. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Osoby, które nie mają doświadczenia z komputerem skorzystają z trybu automatycznego. Uruchomiony w nim program sprawdza system w poszukiwaniu błędów, wyświetla ich listę wraz z dokładnym opisem i oferuje naprawę. Wystarczy kliknąć jeden przycisk.

W razie potrzeby użytkownik może jednak zrezygnować z operacji automatycznych. Wszystkie narzędzia programu można również uruchamiać pojedynczo. System Mechanic zoptymalizuje rejestr, oczyści twardy dysk ze zbędnych plików i zmodyfikuje ustawienia systemu w taki sposób, by Windows był bardziej odporny na różnego rodzaju ataki.

W programie dostępne są także funkcje optymalizujące wykorzystanie pamięci RAM, testujące szybkość i przyspieszające działanie połączenia internetowego, czy ułatwiające odinstalowywanie aplikacji. Za pomocą programu wygenerujesz także czytelne raporty opisujące konfigurację Windows. Razem z aplikacją instalowany jest gadżet Windows, który po umieszczeniu na pulpicie na bieżąco monitoruje stan komputera.

System Mechanic kosztuje prawie 40 dolarów jednak wart jest swojej ceny. Aplikacja jest w pełni zgodna z Windows 7 i wykorzystuje jego nowe funkcje. Wersja testowa narzędzia działa 30 dni. Program nie ma polskiej wersji językowej.

Informacje: www.iolo.com

Pobierz: System Mechanic 9.5.6.9