System strumieniowej produkcji Media 100 i

Firma Media 100 zaprezentowała pakiet narzędzi Media 100 i, przeznaczony do tworzenia i dystrybucji profesjonalnych, interaktywnych audycji strumieniowych.

Media 100 i to pakiet narzędzi pozwalający internetowym nadawcom, projektantom WWW i twórcom cyfrowych serwisów tworzyć interaktywną zawartość przeznaczoną do publikacji w Sieci.

Media 100 i służy do tworzenia multimedialnych plików strumieniowych, z którymi użytkownicy Internetu mogą wchodzić w bezpośrednią interakcję.

Media 100 i wykorzystuje technologię EventStream stosowaną w aplikacji Media Cleaner 5, która pozwala na wkodowanie bezpośrednio do przekazywanego strumieniowo materiału audiowizualnego interaktywnych, wielowymiarowych instrukcji.

Projektanci WWW z pomocą Media 100 i są w stanie określić aktywne punkty w przekazywanym pliku co pozwala widzom na interakcję ze strumieniowym plikiem polegającą na klikaniu obiektów, które wyświetlają dodatkowe informacje, przenoszą do odpowiednich stron WWW oraz pozwalają zamówić produkty reklamowane np. w strumieniowym filmie wideo.

Pakiet Media 100 i jest dostępny w czterech konfiguracjach, a ceny kształtują się odpowiednio od 3,495 GBP do 17,995 GBP.

www.media100.com


Zobacz również