Szalona fabryka już wkrótce

Cenega Poland poinformowała, że prace nad polską wersją niecodziennej strategii ekonomicznej pt. Crazy Factory dobiegły wreszcie końca i gra trafiła już do tłoczni.

Crazy Factory oferuje graczom możliwość wcielenia się we właściciela fabryki, produkującej dziwaczne gadżety takie jak latrynę z wbudowanym telewizorem czy aktywowany głosem bidet. Mając odpowiednie fundusze gracz może również inwestować w rozwój najnowszych technologii, które pozwolą na zaoferowanie klientom np. porad zdrowotnych przez Internet. Głównym zadaniem w grze jest oczywiście osiągnięcie sukcesu ekonomicznego, do którego gracz może dążyć wszelkimi, nie zawsze legalnymi środkami np. wynajmując szpiegów przemysłowych, prowadząc interesy z mafią, organizując specjalne promocje dla hurtowników i dystrybutorów itd.

Crazy Factory oferuje trzy tryby rozgrywki: grę solo, kampanię i tryb wieloosobowy przez Internet lub sieć lokalną. W grze dostępne będą trzy podstawowe rodzaje produktów: wrotki, domowy android i futurystyczna latryna, które można rozbudowywać wykorzystując do tego celu 30 dodatkowych komponentów.

Gra została przygotowana w pełnej polskiej wersji językowej i już wkrótce będzie dostępna w naszych sklepach w cenie 59,90 zł.


Zobacz również