Szansa na sukces

Program "TOTO 2001" potrafi przeprowadzić symulację spotkań oraz wygenerować wyniki...

Program "TOTO 2001" firmy Stansoft przeznaczony jest dla zagorzałych miłośników Totalizatora Sportowego.

Potrafi przeprowadzić symulację spotkań oraz wygenerować wyniki w systemach gwarancyjnych: globalnym i preferencyjnym. Jak zapewniają autorzy programu, korzystając z tego produktu można znacznie zwiększyć szansę wygranej. Instrukcja zawiera wiele cennych informacji na temat zasad rządzących losowaniami Totalizatora Sportowego.

Szansa na sukces
Po uruchomieniu programu możemy wybrać symulację komputerową lub generowanie systemów. Trzeba przyznać, że poszczególne opcje okazują się dosyć skomplikowane: użytkownik staje oko w oko z dużą liczbą przycisków i suwaków o swojsko brzmiących nazwach (np. Pozycja 1, Pozycja 2, Pozycja 3 ...). Aby zorientować w sposobie obsługi programu i otrzymać rozsądne wyniki, konieczne jest przeczytanie instrukcji lub użycie Pomocy, gdyż w przeciwnym przypadku ciężko jest zrozumieć znaczenie pojawiających się ciągów liczb.

Program ma ciekawą grafikę. Wygląd poszczególnych okien programu jest mocno niestandardowy i początkowo może zdezorientować użytkownika - każde zawiera bardzo dużo elementów. W jednym z nich mamy jednocześnie do czynienia z generowaniem wyników, sprawdzaniem wygranej, opcjami wydruku i sposobem umieszczania kuponu w drukarce!

Można mieć pewne zastrzeżenia do wyglądu niektórych okien - są niedopracowane, np. przy potwierdzaniu zapisania wyników pytanie jest w języku polskim, natomiast tytuł okna i napisy na przyciskach - w języku angielskim.