"Szansa na sukces" - internetowy casting w serwisie iSing.pl

Castingi "Szansy na sukces" przeniosą się do sieci? Telewizja Polska we współpracy z serwisem iSing.pl zaprasza do wzięcia udział w internetowym konkursie. Najlepszy wykonawca otrzyma w nagrodę zaproszenie do udziału w programie.

Telewizyjny program "Szansa na sukces", znany m.in. z wypromowania takich gwiazd jak Justyna Steczkowska, Kasia Stankiewicz czy Ania Wyszkoni, zachęca do spróbowania swoich sił w internetowym castingu.

Konkurs trwa właśnie w serwisie iSing.pl, w którym każdy może za darmo śpiewać i nagrywać piosenki karaoke. Aby wziąć udział w castingu, do 26 września 2011 należy nagrać co najmniej jedną z piosenek castingowych zespołu De Mono. W zabawie mogą wziąć udział pełnoletni użytkownicy posiadający kamerę internetową.

Do oceny jury zakwalifikowane zostaną utwory, które otrzymają wcześniej 5 kliknięć "Lubię to!" do swoich wykonań. Choć miejsce w programie "Szansa na sukces" w TVP2 uzyska tylko jedna osoba, trzy kolejne, które otrzymają najwięcej punktów od internautów, otrzymają od TVP zaproszenie do studia na widownię programu.

Szczegóły konkursu: Szansa na sukces w iSing.pl