Szczegóły i screeny z Ghostbusters

Jeszcze nie zdążyły wystygnąć pierwsze wieści o grze Ghostbusters, a już producenci podali więcej szczegółów na temat nadchodzącej produkcji. W sieci pojawiły się także screeny.

O zapowiedzi gry Ghostbusters pisaliśmy w ostatni piątek. Teraz firmy zajmujące się produkcją tytułu uraczyły nas nowymi wiadomościami na temat produkcji.

Szczegóły i screeny z Ghostbusters

Trzeba przyznać, że koncepcja tytułu zapowiada się bardzo ciekawie. Ghostbusters należy bowiem traktować jako trzecią część z serii, która do tej pory pojawiła się na dużym ekranie. Za scenariusz do niej odpowiadają ci sami ludzie, którzy tworzyli Ghostbusters 1 i 2. Dodatkowym atutem będzie pojawienie się w grze aktorów znanych z filmów - Dana Aykroyda, Harolda Ramisa i Billa Murray'a.

Zobacz również:

  • Blair Witch i Ghostbusters - dwie znakomite gry za darmo na PC
  • Recenzja: Tenda AC10 - test taniego routera z atrakcyjnym designem
Szczegóły i screeny z Ghostbusters

W Ghostbusters usłyszymy także Erniego Hudsona, który podłoży głos postaci Winstona. Sekretarką pogromców duchów będzie znana z poprzednich części Annie Potts. Brian Doyle Murray zagra, tak samo jak w Ghostbusters 2, psychiatrę. W grze wystąpi także William Athertona jako Walter Peck.

Akcja toczyć się będzie w Nowym Jorku. Gracz wcieli się w rolę nowego rekruta w przedsiębiorstwie Pogromcy Duchów.

Szczegóły i screeny z Ghostbusters

Gra jest tworzona na wszystkie liczące się platformy. Firma Terminal Reality odpowiada za wersje na PC i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Red Fly Studios stworzy wersje na Nintendo Wii i DS oraz PlayStation 2.

Ghostbusters należy się spodziewać nie wcześniej niż przyszłej jesieni.

Szczegóły i screeny z Ghostbusters