Szczegóły i screeny z Ghostbusters

Jeszcze nie zdążyły wystygnąć pierwsze wieści o grze Ghostbusters, a już producenci podali więcej szczegółów na temat nadchodzącej produkcji. W sieci pojawiły się także screeny.

O zapowiedzi gry Ghostbusters pisaliśmy w ostatni piątek. Teraz firmy zajmujące się produkcją tytułu uraczyły nas nowymi wiadomościami na temat produkcji.

Trzeba przyznać, że koncepcja tytułu zapowiada się bardzo ciekawie. Ghostbusters należy bowiem traktować jako trzecią część z serii, która do tej pory pojawiła się na dużym ekranie. Za scenariusz do niej odpowiadają ci sami ludzie, którzy tworzyli Ghostbusters 1 i 2. Dodatkowym atutem będzie pojawienie się w grze aktorów znanych z filmów - Dana Aykroyda, Harolda Ramisa i Billa Murray'a.

W Ghostbusters usłyszymy także Erniego Hudsona, który podłoży głos postaci Winstona. Sekretarką pogromców duchów będzie znana z poprzednich części Annie Potts. Brian Doyle Murray zagra, tak samo jak w Ghostbusters 2, psychiatrę. W grze wystąpi także William Athertona jako Walter Peck.

Akcja toczyć się będzie w Nowym Jorku. Gracz wcieli się w rolę nowego rekruta w przedsiębiorstwie Pogromcy Duchów.

Gra jest tworzona na wszystkie liczące się platformy. Firma Terminal Reality odpowiada za wersje na PC i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Red Fly Studios stworzy wersje na Nintendo Wii i DS oraz PlayStation 2.

Ghostbusters należy się spodziewać nie wcześniej niż przyszłej jesieni.


Zobacz również