Szef CERT Polska na Forum IDG.pl

We wtorek, 28 września, w godz. 12.00 - 14.00 gościem naszego Forum będzie Mirosław Maj, szef CERT Polska. Dla naszych czytelników to znakomita okazja, by poszerzyć swoją wiedzę o szeroko rozumianym bezpieczeństwie w Sieci - m.in. działaniach hakerów, wirusów i robaków, a także o metodach zabezpieczania się przed tymi zagrożeniami.

Szef CERT Polska na Forum IDG.pl

Mirosław Maj - szef CERT Polska

CERT Polska to zespół powołany do reagowania na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo w sieci Internet. CERT Polska działa od 1996 roku, a od roku 1997 jest członkiem FIRST (Forum of Incidents Response and Security Teams). W ramach tej organizacji współpracuje z podobnymi zespołami na całym świecie. Mirosław Maj przez dwie godziny będzie odpowiadał na Wasze pytania, dotyczące m.in. ataków hakerskich i reagowania na nie, nowych zagrożeń (np. robaków i wirusów) oraz wszelkich spraw związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem w Internecie. Dowiecie się też, jak bezpiecznie korzystać z Internetu oraz co obecnie stanowi największe zagrożenie dla internautów.

Gorąco zapraszamy do dyskusji - pytania do eksperta prosimy publikować w tym Forum. Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniu przypominamy, że prawo publikacji na Forum własnych pytań i wypowiedzi uzyskuje się po uprzedniej rejestracji.

Zobacz również:

  • Najlepsze darmowe sieci VPN 2023. Czy naprawdę warto płacić za VPN?

Wszystkim zainteresowanym problematyką bezpieczeństwa Internetu polecamy też archiwalny wywiad z Mirosławem Majem prezentowany na łamach naszego serwisu w czerwcu tego roku.

Więcej informacji:Bezpieczeństwo: Ekspert CERT Polska odpowiada...


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: