Szef Xiaomi pokazuje imponujący zoom aparatu Mi 10

"W Pekinie pada śnieg, a przy okazji - nowy telefon działa świetnie". Ten telefon to Xiaomi Mi 10, a słowa te napisał szef Xiaomi. I pokazał zdjęcia wykonane tym oczekiwanym smartfonem.

Lu Weibing, czyli szef Xiaomi oraz człowiek odpowiedzialny za markę Redmi, zamieścił w chińskiej sieci społecznościowej Weibo dwa zdjęcia - prezentujemy się poniżej. Przyjrzyj się pierwszemu - w dolnej części, pośrodku, widać trzy czerwone obiekty. Zdjęcie drugie jest robione z tego samego miejsca, co pierwsze i zostało wykonane po zastosowaniu na nich maksymalnego zoomu. Trzeba przyznać, że efekt jest imponujący.

Nie wiemy, czy Lu korzystał z Xiaomi Mi 10, czy też edycji Xiaomi Mi 10 Pro. Wiemy natomiast, że w obu obiektyw główny to imponujące 108 Mpix (został tu użyty prawdopodobnie sensor Samsung 108MP ISOCELL Bright HMX). Jak dotąd nie pojawiły się żadne plotki ani przecieki na temat maksymalnego zoomu, a same zdjęcia nie mają metadanych EXIF, które mogłyby powiedzieć nam coś więcej na ten temat. Na szczęście nie będziemy tkwić długo w niepewności - oficjalna prezentacja obydwu telefonów ma odbyć się 14 lutego. Spodziewamy się zobaczyć Mi 10, Mi 10 Pro oraz Mi 10 Pro 5G, które może mieć nawet 16GB RAM.

A wszystkie dotychczasowe plotki i przecieki na temat Xiaomi Mi 10 zgromadziliśmy na tej stronie.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących