Szef Xiaomi pokazuje imponujący zoom aparatu Mi 10

"W Pekinie pada śnieg, a przy okazji - nowy telefon działa świetnie". Ten telefon to Xiaomi Mi 10, a słowa te napisał szef Xiaomi. I pokazał zdjęcia wykonane tym oczekiwanym smartfonem.

Lu Weibing, czyli szef Xiaomi oraz człowiek odpowiedzialny za markę Redmi, zamieścił w chińskiej sieci społecznościowej Weibo dwa zdjęcia - prezentujemy się poniżej. Przyjrzyj się pierwszemu - w dolnej części, pośrodku, widać trzy czerwone obiekty. Zdjęcie drugie jest robione z tego samego miejsca, co pierwsze i zostało wykonane po zastosowaniu na nich maksymalnego zoomu. Trzeba przyznać, że efekt jest imponujący.

Szef Xiaomi pokazuje imponujący zoom aparatu Mi 10

Szef Xiaomi pokazuje imponujący zoom aparatu Mi 10

Nie wiemy, czy Lu korzystał z Xiaomi Mi 10, czy też edycji Xiaomi Mi 10 Pro. Wiemy natomiast, że w obu obiektyw główny to imponujące 108 Mpix (został tu użyty prawdopodobnie sensor Samsung 108MP ISOCELL Bright HMX). Jak dotąd nie pojawiły się żadne plotki ani przecieki na temat maksymalnego zoomu, a same zdjęcia nie mają metadanych EXIF, które mogłyby powiedzieć nam coś więcej na ten temat. Na szczęście nie będziemy tkwić długo w niepewności - oficjalna prezentacja obydwu telefonów ma odbyć się 14 lutego. Spodziewamy się zobaczyć Mi 10, Mi 10 Pro oraz Mi 10 Pro 5G, które może mieć nawet 16GB RAM.

A wszystkie dotychczasowe plotki i przecieki na temat Xiaomi Mi 10 zgromadziliśmy na tej stronie.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących