Sześć nowych Motoroli

Koncern Motorola oficjalnie zaprezentował wczoraj sześć nowych telefonów komórkowych - C550, C450, C250, C200, V150 oraz C343. Nowe modele różnią się dość zasadniczo od siebie - zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością. Ich cechą wspólną jest zmodernizowane, bardziej przyjazne dla użytkownika menu.

Motorola C550

Motorola C550 wyposażona została w kolorowy wyświetlacz, wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny, a także obsługę wiadomości MMS oraz języka Java. Cechą charakterystyczną tego modelu są wyjątkowo niewielkie rozmiary oraz waga. Telefon będzie dostępny w Europie jeszcze w tym roku.

Motorola C450

Ten aparat również wyposażony jest w aparat fotograficzny oraz obsługę Javy. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcję "Photo caller-ID", umożliwiająca wyświetlanie zdjęcia osoby, która usiłuje się do niego dodzwonić. Dodatkowe atrakcje to program MotoMixer, umożliwiający tworzenie własnych dzwonków. Urządzenie jest już dostępne w Europie.

Motorola C250

Model C250 to coś dla fanów MTV - telefon przystosowano do współpracy z serwisem internetowym stacji. Podobnie jak w przypadku poprzednich modeli, również tu znajdziemy polifoniczne dzwonki, kolorowy wyświetlacz oraz MotoMixer. Motorola C250 ma wymienne obudowy, a także możliwość zmiany tapet oraz wygaszaczy ekranu. Telefon trafił właśnie do Europy.

Motorola C343

Kolorowy wyświetlacz, obsługa wiadomości EMS, wymienne obudowy - to główne cechy modelu C343. Telefon sprzedawany będzie z kompletem gier oraz dzwonków polifonicznych. Jego europejską premierę zapowiedziano na początek roku 2004.

Motorola C200

Jeden z prostszych modeli z nowej serii. Wyposażono go w kilka gier oraz obsługę polifonicznych dzwonków. W Europie w ten model będzie można zaopatrzyć się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Motorola V150

Następca popularnego modelu Motorola V50 - jedyny "składany" telefon wśród nowości. Aparat może posłużyć zarówno do prowadzenia rozmów, wysyłania wiadomości, jak i surfowania po Internecie.

Cen nowych telefonów na razie nie podano.

Więcej informacji:

http://www.motorola.com