Sześć znanych twarzy z L.A. Noire czyli skąd my znamy tych aktorów?

Oto sześciu aktorów grających znaczące role w grze L.A. Noire. Czy te twarze nie wydają się wam znajome? Zobaczcie z jakich filmów je znamy.

L.A. Noire

Wiele gier zatrudnia znanych aktorów (a raczej ich głosy), ale bardzo rzadko idzie to tak daleko jak w L.A. Noire. W tej grze postacie przypominają odgrywających ich aktorów nie tylko charakterystycznym brzmieniem głosu, ale także zachowaniem i wyglądem. W rezultacie powstała gra, która przypomina telewizyjny kryminał.

Oto lista 6 aktorów z L.A. Noire, których możesz znać.

Aaron Stanton

Aaron Stanton

1. Aaron Staton - kogo gra w L.A. Noire?

Cole Phelps, ambitny, młody detektyw, postępujący zawsze zgodnie z regulaminem i literą prawa. Nękają go wspomnienia z II Wojny Światowej, w której walczył z Japończykami. Jest znany z roli w w serialu Mad Men.

Michael McGrady

Michael McGrady

2. Michael McGrady - kogo gra w L.A. Noire?

Detektyw Rusty Galloway, partner Phelpsa, szowinistyczny alkoholik, ubierający się w tanie garnitury, w gorącej wodzie kąpany - ma tendencję do szybkiego oskarżania podejrzanych. Występował w serialu policyjnym Southland.

Michael Gladis

Michael Gladis

3. Michael Gladis - kogo gra w L.A. Noire?

Małomówny barman, niechętne współpracujący z policją. Jego także możemy znaleźć w serialu Mad Men. Gladisa znamy też z serialu Strażnik Teksasu, gdzie zagrał szefa policji z nieodłącznym cygarem w ustach.

Patrick Fischler

Patrick Fischler

4. Patrick Fischler - kogo gra w L.A. Noire?

Meyer Harris "Mickey" Cohen to szef mafii, zajmujący się handlem narkotykami - to on rządzi przestępczością w Los Angeles w 1947 roku. Fischler również zagrał w serialu Mad Men (twórcy gry muszą kochać ten serial) jako komik Jimmy Barrett. Pojawił się też jako detektyw Kenny w serialu Southland.

Adam Harrington

Adam Harrington

5. Adam Harrington - kogo gra w L.A. Noire?

Roy Earle to jeden z współpracowników Phelpsa, policjant o sarkastycznym podejściu i jedna z najciekawszych postaci w grze. Znamy go z serialu Dexter, w którym wystąpił jako Ray Walker, agent FBI. Harrington zagrał też w filmowej adaptacji znanej gry w reżyserii Uwe Bolla w 2003 roku.

Greg Grunberg

Greg Grunberg

6. Greg Grunberg - kogo gra w L.A. Noire?

Jeden z podejrzanych o serię morderstw, to niezbyt bystry pracownik fizyczny, jednak z dużym temperamentem (podobno bije żonę). Grunberg najbardziej znany jest z roli w serialu Heroes, gdzie zagrał Matta Parkmana, gliniarza o umiejętnościach telepatycznych. Niedługo zobaczymy go w komedii Love Bites, gdzie wystąpi obok Jennifer Love Hewitt.

Obejrzyj galerię z gry L.A. Noire.