Szkolenie PC World: SCRUM - efektywne zarządzanie projektami IT

Najbliższe szkolenie SCRUM - efektywne zarządzanie projektami IT odbędzie się 19 września o godzinie 13.00. E-seminarium zostało przygotowane przez PC World we współpracy z Mediagator. Do 6 września obowiązuje specjalna, 25% zniżka.

Szkolenie skierowane do managerów i innych zainteresowanych metodą prowadzenia projektów IT SCRUM.

Szkolenie PC World: SCRUM - efektywne zarządzanie projektami  IT

SCRUM

Uczestnik będzie miał okazję poznać trzy najważniejsze zasady stojące u podstaw Agile:

1) Nauczy się jak wpleść w pracę krótkie pętle *pomiaru i adaptacji*, które pomogą szybko zweryfikować założenia krytyczne dla sukcesu i w zalążku zdusić problemy zanim zdążą urosnąć do niebezpiecznych rozmiarów.

Zobacz również:

  • GN wybiera Polskę. Pierwsze biuro zostało właśnie otwarte w Warszawie

2) Dowie się jak *praca zespołowa* może przyczynić się do zwielokrotnienia efektywności poszczególnych członków lub z drugiej strony, jak pozostawiona sama sobie może zabić satysfakcję i kreatywność w całej organizacji.

3) Dowie się jak *zaangażować klienta* w  proces tak, żeby sprawnie wydobyć informacje, których najbardziej potrzebujesz bez zakopania się pod górą nieprzydatnej pseudo-informacji.

Szkolenie poprowadzi Daniel Skowroński - ekspert z Fluid Circle. Szczegółowy plan, opis szkolenia oraz rejestracja na stronie idg.netevents. Cena eSeminarium to jedynie 244,77 zł z VAT. Przy rejestracji do 6 września specjalna zniżka w wysokości 25%. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa oraz prezentację przygotowaną przez prowadzącego.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: