Szok! Saga Zmierzch na Netflixie!

Fani sagi Zmierzch mogą zacząć zacierać rączki - seria będzie niedługo dostępna w ramach platformy Netflix. Pytanie tylko: kiedy?

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform VOD w Polsce, która stale rozszerza swoją bibliotekę filmów i seriali. Wielu widzów na całym świecie właśnie na niej ogląda zdecydowaną większość produkcji rezygnując już na stałe z nielegalnych źródeł streamingowych, a nawet z wizyt w kinie, które są zdecydowanie droższe. Krótko mówiąc - Netflix to przyszłość świata rozrywki filmowej i nie ma się co dziwić, że stale dba o napływ "świeżej krwi" w postaci nowych tytułów, ale także klasyków. Co prawda, trudno nazwać serię "Zmierzch" klasykiem, ale popularności nie da się jej odmówić - i to właśnie ją przyjdzie nam niedługo obejrzeć na Netflixie.

Zmierzch

Źródło: beztabu.net

Filmy z serii "Zmierzch" powstały na podstawie cyklu powieści o tym samym tytule pióra Stephenie Meyer. Opowieść o nastolatce Belli oraz długowiecznym wampirze Edwardzie okazała się bliską sercu wielu nastolatków na całym świecie, nic więc dziwnego, że z czasem dostała ona swoją ekranizację. Finalnie seria doczekała się aż pięciu filmów, a każdy z nich bił rekordy popularności nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. To właśnie dlatego dziś trudno jest nie kojarzyć Kristen Stewart oraz Roberta Pattinsona, dla których występ w serii "Zmierzch" był swoistą trampoliną do kariery aktorskiej. Wygląda na to, że fanom przyjdzie znów powitać serię otwartymi ramionami - tym razem nie w kinach, a na platformie Netflix - bo właśnie tam od 16 lipca będzie dostępna online.

Zobacz również:

  • New Amsterdam Sezon 3 - gdzie obejrzeć?
  • Kiedy będzie 3 sezon serialu Ty?
  • The Good Doctor sezon 5 - kiedy premiera?

Nie wiesz jaki telewizor jest dobry do oglądania seriali Netflixa? Sprawdź LG 55NANO816NA!