Szpieg doskonały

I'm Going In - wyśmienity symulator współczesnego szpiega firmowany przez Eidos Intercative.

Znana z niekonwencjonalnych pomysłów Eidos Interactive wprowadza właśnie na rynek swój najnowszy produkt pt. "I'm Going In". W swych założeniach gra jest podobna do serii Thief, gdyż tu także musimy działać dyskretnie, podejmując otwartą walkę jedynie w ostateczności. Zasadnicza różnica polega jednak na umieszczeniu akcji w czasach współczesnych, co oczywiście determinuje m.in. sposób postępowania bohatera i rodzaj posiadanego przez niego wyposażenia.

Twórcy przygotowali dla nas kilkadziesiąt misji, w których głównym zadaniem jest dokonanie infiltracji najróżniejszych baz wojskowych, położonych w Europie Zachodniej. Aby tego dokonać, musimy nie tylko wyeliminować straże, ale także zneutralizować automatyczne systemy obronne. Pomoże nam w tym nieodłączny karabin snajperski i rozmaite wyposażenie dodatkowe, np. lornetka, przenośny terminal komputerowy oraz urządzenia podsłuchowe i komunikacyjne (umożliwiające chociażby wezwanie wsparcia powietrznego).

Autorzy chwalą się rozbudowanymi algorytmami SI, a także dopracowaną grafiką trójwymiarową i dźwiękiem. Informacje prasowe głoszą, że I'm Going In pojawi się w północnoamerykańskich sklepach w połowie grudnia. Niedługo później IM Group zorganizuje zapewne polską premierę tego tytułu.


Zobacz również