"Sztuka Spadania" - ruszyła strona

W ostatnich dniach ruszyła witryna internetowa nowej produkcji krótkometrażowej w reżyserii Tomasza Bagińskiego - twórcy "Katedry". Mowa tu oczywiście o "Sztuce Spadania".

Akcja krótkometrażowej "Sztuki spadania" rozgrywa się w zapomnianej bazie wojskowej na Atolu. Zsyłani są tam zasłużeni w bojach oficerowie, którzy w wyniku wykonywanych misji stracili kontakt z rzeczywistością. Na terenie bazy mogą oddać się z należytym spokojem swoim dziwacznym zajęciom.

Spytaliśmy Marcina Kobyleckiego, który jest producentem wykonawczym "Sztuki spadania", czy będzie to produkcja jednostkowa, czy też zostaną zrealizowane kolejne odcinki: "To wszystko zależy jak film zostanie przyjęty. Jeśli film się spodoba, to kto Wie. Chcemy ukończyć film w lecie tego roku. Kiedy trafi do kina to już zależy od rozmów z kinami oraz od repertuaru jaki będzie aktualnie grany". Pozostaje zatem pytanie, czy autorzy liczą na sukces "Sztuki Spadania" porównywalny z tym, jaki odniosła "Katedra"?: "Czas pokaże jak film zostanie odebrany, lecz póki co to chcielibyśmy go ukończyć" - skromnie odpowiada jeden ze współtwórców "Sztuki Spadania".

Więcej informacji o "Sztuce Spadania": http://www.fallen-art.com