Sztuka uwodzenia: Powerful Seduction 2 - rozdajemy za darmo!

Specjalnie dla Czytelników pcworld.pl przygotowaliśmy 100 pełnych i całkowicie darmowych wersji świetnego programu "Sztuka uwodzenia: Powerful Seduction 2". Po dokonaniu krótkiej rejestracji możecie zdobyć jeden ze stu kluczy, który umożliwi legalne pobranie aplikacji z sieci. Chcesz zmienić swoje życie i zostać prawdziwym Mistrzem Uwodzenia? Sztuka uwodzenia: Powerful Seduction 2 jest właśnie dla Ciebie!

Po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego oraz krótkiej ankiety na naszej stronie otrzymasz mail zwrotny z unikalnym kodem, który umożliwi Ci pobranie darmowej wersji aplikacji Sztuka uwodzenia: Powerful Seduction 2.

Czasy, w których najlepszym sposobem na zdobycie swojej wybranki było wielogodzinne marznięcie pod jej oknem czy łamanie sobie żeber na turniejach, odeszły już w niepamięć. Nowoczesna psychologia i programowanie neurolingwistyczne (NLP) sprawią, że nabierzesz pewności siebie, nauczysz się jak inicjować kontakt i poznasz najlepsze sposoby wpływania na emocje płci przeciwnej.

Pełna wersja aplikacji Sztuka uwodzenia: Powerful Seduction 2 czeka na pierwszych 100 chętnych!

Program podzielono na 37 lekcji prezentujących techniki wykorzystujące psychologię, teorię wpływu i manipulacji, programowanie neurolingwistyczne, a nawet hipnozę. Aplikacja zawiera także zestaw zadań do wykonania przez adepta sztuki uwodzenia oraz cztery testy, które pomogą zweryfikować nabytą wiedzę. Dwa działy poświęcono wyłącznie komunikacji niewerbalnej. Można dzięki nim poznać typowe pozycje i gesty, wyrażające emocje bez udziału słów. Dodatkiem do programu jest słownik wyjaśniający trudniejsze terminy, najczęściej powiązane z programowaniem neurolingwistycznym.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę z darmowym Sztuka uwodzenia: Powerful Seduction 2.


Zobacz również