Szwajcarzy pastwią się nad płytą Foxconna

Przedstawiciele firmy Foxconn twierdzą, że ich nowa płyta główna z serii Quantum Force - model BLACKOPS - jest idealna do bicia rekordów wydajności. Mają to podczas imprezy time2wonder 2008 potwierdzić szwajcarscy overclockerzy z zespołu OC Team Switzerland.

Płyta BLACKOPS (pisaliśmy o niej w artykule pt. "Płyta firmy Foxconn z chłodzeniem 4in1") miała swoją premierę miesiąc temu na targach CES Show w Las Vegas. Aby potwierdzić jej możliwości w zakresie bicia rekordów wydajności inżynierowie z zespołu Quantum Force oddali ją w ręce szwajcarskich overclockerów z zespołu OC Team Switzerland, w którego składzie znaleźli się splmann, gianni-gt oraz cicolino.

Foxconn BLACKOPS

Foxconn BLACKOPS

Na mającej się odbyć w dniach 23-24 lutego w Szwajcarii imprezie time2wonder 2008 mają z niej wycisnąć ostatnie poty podejmując próbę pokonania rekordu Petera "Shamino" Tan (konsultant techniczny FOXCONN), który miesiąc temu ustanowił nowy rekord 3D Mark 06 z procesorem stabilnie pracującym przy częstotliwości 6 GHz (pomóc ma im w tym między innymi ośmiofazowe cyfrowe zasilanie procesora).

Więcej informacji można uzyskać na witrynie QuantumForce.


Zobacz również