Szwedzi podglądają SMS-y

Blisko dwie trzecie Szwedów potajemnie sprawdza, jakie wiadomości SMS otrzymał i wysłał ich partner lub partnerka - wynika z raportu opublikowanego przez szwedzkiego operatora telekomunikacyjnego TeliaSonera. Szwedzi mają poważny powód do takiej podejrzliwości - ok. 86% użytkowników komórek przyznaje, że zdarza im się romansować za pośrednictwem wiadomości SMS - informuje serwis TheRegister.co.uk.

Z opracowania przygotowanego przez TeliaSonera wynika, że powszechnym zjawiskiem jest w Szwecji przeglądanie odebranych i wysłanych SMS-ów w telefonie partnera życiowego - do takiego procederu przyznało się ponad 86% ankietowanych. "Test wierności" odbywa się zwykle gdy posiadacz telefonu uda się do ubikacji lub bierze kąpiel.

Raport przynosi również odpowiedź na pytanie: skąd taka podejrzliwość? Otóż zdecydowana większość ankietowanych (86%) przyznała, że często flirtują za pośrednictwem wiadomości SMS. Co więcej, ok. 40% respondentów przyznało, że zdarzyło im się... uprawiać seks przez SMS (cokolwiek by to miało oznaczać).


Zobacz również