"Szybcy i wściekli" w R2

Brytyjski oddział Columbii zapowiedział wydanie DVD filmu "Szybcy i wściekli". Dysk zostanie nagrany w Dolby Digital 5.1, z obrazem 2,35:1 z transferem anamorficznym.

Brytyjski oddział Columbii zapowiedział wydanie DVD filmu "Szybcy i wściekli". Dysk zostanie nagrany w Dolby Digital 5.1, z obrazem w formacie 2,35:1 z transferem anamorficznym. W sekcji dodatków znajdziemy między innymi komentarz reżysera Roba Cohena. Poza tym na płycie umieszczony zostanie 18 minutowy materiał o tworzeniu tej produkcji, 7 scen usuniętych, omówienie efektów specjalnych i montażu, ujęcia z różnych kamer najbardziej dynamicznych sekwencji. Dodatkowo znajdziemy informacje jak film został zmieniony przez cenzurę, storyboardy porównawcze, artykuł z Vibe Magazine, będący inspiracją dla fabuły oraz zbiór teledysków. Dysk zostanie wydany w Wlk. Brytanii 11 lutego 2002 roku.

"Szybcy i wściekli" jest filmem akcji, w którym szczególnie efektownie zostały zrealizowane pościgi. Fabuła filmu koncentruje się między innymi na wątku sensacyjnym i nielegalnych wyścigach samochodów. Na dzień dzisiejszy nie mamy oficjalnych informacji dotyczących polskiego wydania, ale należy się spodziewać, że premiera dysku nastąpi u nas w podobnym okresie.


Zobacz również