Szybka piłka

Spróbuj swych sił w wirtualnym baseballu.

Już za dwa dni w Internecie pojawi się wersja demonstracyjna Microsoft Baseball 2001 - symulacji gry w baseball, nad którą pracowali najlepsi specjaliści z firmy Wielkiego Billa.

Produkt posiada oficjalną licencję amerykańskiej ligi MLB, dzięki czemu wśród wirtualnych zawodników znaleźli się wszyscy zgłoszeni do sezonu 1999/2000 gracze z 35 drużyn. Do każdego z zespołów przypisany jest unikalny stadion wypełniony po brzegi rządnymi emocji, kibicami. Gracz może wybrać pomiędzy kilkoma różnymi trybami rozgrywki m.in. mecz towarzyski, sezon ligowy oraz opcję menedżerską. Ten ostatni tryb gry opracowany został w oparciu o opatentowaną technologię "Baseball Mogul", która sprawia, że zarządzanie drużyną należy do niezwykle realistycznych.

Baseball 2001 na tle innych gier sportowych wyróżnia się znakomitą, trójwymiarową oprawę graficzną oraz doskonałymi efektami dźwiękowymi. Za komentarz odpowiedzialny jest znany amerykański prezenter sportowy - Thom Brennaman.

Pełna wersja gry pojawi się na sklepowych półkach najprawdopodobniej już za miesiąc. Wersja demo dostępna będzie od 23 marca pod adresem: www.microsoft.com/sports/baseball2001.


Zobacz również