Szybkie czytanie - to kwestia wprawy

Polski program o nazwie "Akademia Szybkiego Czytania - Złota edycja" to propozycja dla wszystkich osób, które chcą poprawić umiejętność czytania i sprawić, że nawet błyskawiczne przeglądanie tekstu nie będzie przeszkadzać w rozumieniu artykułu lub książki. Zapraszamy do wypróbowania tej aplikacji.

Brzmi to zapewne niewiarygodnie, ale za pomocą specjalnych ćwiczeń człowiek poprawia swoją koncentrację. Dzięki temu można dostrzec i przeczytać przez ułamek sekundy pojawiający się wyraz i prawidłowo zrozumieć jego sens. Na początku użytkownik zostaje poddany testowi - musi jak najszybciej przeczytać tekst a następnie zaznaczyć prawidłowe odpowiedzi. W ten sposób nie tylko mierzona jest szybkość czytania, ale również rozumienie tekstu. Następnym etapem jest przechodzenie przez poszczególne ćwiczenia - wachlarz jest naprawdę imponujący: od wymuszonej nauki, poprzez wpływanie na podświadomość a na poszerzaniu kąta widzenia i poprawianiu prędkości czytania kończąc.

Szybkie czytanie - to kwestia wprawy
Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i oczywiście w polskiej wersji, dzięki czemu można z łatwością zmieniać ustawienia, przeglądać statystyki oraz swoje postępy w nauce. Już po pierwszych minutach spędzonych przez monitorem zobaczysz jak łatwo można skupić się na czytaniu. Czas więc rozpocząć naukę...

Pobierz plik

Pełna wersja programu kosztuje 19,99 zł, więc nie jest to duży wydatek, tym bardziej, że program jest naprawdę dopracowany i ciekawy. Więcej informacji o ćwiczeniach znajdziesz na stronie producenta.