Szybkie lasery Xeroxa

Korporacja Xerox poszerzyła w ostatnich dniach ofertę kolorowych oraz czarno-białych drukarek laserowych wprowadzając na rynek dwa nowe modele z serii Phaser o symbolach 3450 oraz 6250.

Szybkie lasery Xeroxa

Pierwsze z urządzeń - Phaser 3450 przeznaczone do drukowania czarno-białych dokumentów potrafi w ciągu minuty wydrukować 25 arkuszy, a pierwszy z nich opuszcza je już po 12 sekundach. Maksymalna rozdzielczość wynosi 1200 dpi, co w zupełności wystarcza do potrzeb biurowych. W przypadku pełnienia przez Phaser 3450 funkcji drukarki sieciowej do dyspozycji użytkowników zostaje oddany wygodny interfejs sieciowy pozwalający na administrowanie wydrukami. W komplecie zawarty jest wieloformatowy podajnik na 100 kartek.

Szybkie lasery Xeroxa

Drugi model - Phaser 6250 to kolorowa drukarka laserowa dysponująca wydajnością 26 kartek na minutę oraz maksymalną rozdzielczością wydruku 2400 dpi. Tutaj również wydrukowanie pierwszej strony zajmuje nie więcej niż 12 sekund. Urządzenie posiada 3 tryby drukowania w zależności od preferencji użytkownika, nastawione na czas operacji, jakość wydruku lub oszczędzanie tonera. Wygodne menu konfiguracyjne oraz administracyjny interfejs sieciowy zapewnia nowemu "laserowi" Xeroxa miano godnego następcy modelu 6200.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni nowe drukarki powinny pojawić się w sprzedaży na polskim rynku.

Więcej informacji: http://www.xerox.com