Szybkie pobieranie

Dostępna jest już najnowsza, 5. wersja programu Download Accelerator, wspomagającego pobieranie plików z Internetu.

Download Accelerator, który został udostępniony w wersji 5.0, to łatwy w obsłudze program do wydajnego pobierania plików z Internetu. Narzędzie pozwala na znaczne skrócenie procesu pobierania i zarządzanie pobranymi plikami. Zaletą aplikacji jest wysoki stopień integracji z przeglądarką internetową (Internet Explorer, Netscape, także 6.1 oraz Opera) - program obsługuje przekierowania, skrypty ASP oraz funkcję drag-and-drop.

Nowością w programie jest zintegrowany z Internet Explorer pasek narzędzi, udostępniający najczęściej używane opcje programu. Istotnym udoskonaleniem jest także możliwość automatycznego zapisywania pobranych plików do różnych katalogów w zależności od ich rozszerzenia, np. MP3 do katalogu "muzyka", a EXE do katalogu "programy".

Download Accelerator 5 jest dostępny w kilku wersjach językowych (m.in. angielskiej, niemieckiej i francuskiej) i współpracuje z systemami operacyjnymi Windows 95, 98, Me, NT oraz 2000. Program jest rozpowszechniany na licencji freeware - w pełni funkcjonalną wersję można pobrać z naszego serwisu FTP:

www.pcworld.com.pl/ftp/pc/programy/0616.html


Zobacz również